Designový strop bodový černý se dřevem 2-světlý - Zisky

Designový strop bodový černý se dřevem 2-světlý – Zisky


Tento levný výrobek Designový strop bodový černý se dřevem 2-světlý - Zisky originál od značky Paul Neuhaus získáte bezpečně online extra výhodně! Akční ceny od 1 089 Kč. celý popis>

Značka/Výrobce: Paul Neuhaus

1 089 Kč

Získejte do svého domova skutečný poutač s tímto designovým stropním bodovým svítidlem Profits. Je vyroben z oceli a dřeva, ocel má nadčasovou černou barvu a dřevo krásnou přírodní barvu. Tento 2-světelný stropní bod má výšku 23 cm, délku 50 cm a šířku 22,6 cm. Dva požadované světelné zdroje E14 nejsou součástí dodávky, je nutné je objednat samostatně. Tato lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Vdechněte svému interiéru nový život s tímto stropním bodovým svítidlem Profit!
Tento výjimečný kus Designový strop bodový černý se dřevem 2-světlý – Zisky můžete nakoupit také tady u nás ve známé rubrice bodová světla! Nyní můžete najít nové produkty ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další skvělé kousky od výrobce Paul Neuhaus. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární výrobce Paul Neuhaus může nabídnout kvalitní výrobky.