Světla Williams

Retro stojací lampa mosazná s rámem Granny černá 45 cm – Kaso

Velmi žádaný kus Retro stojací lampa mosazná s rámem Granny černá 45 cm - Kaso od výrobce QAZQA pohodlně nakoupíte právě nyní na našich stránkách za báječnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 1 325 Kč.
EAN: 8718881071942
Retro stojací lampa mosazná s rámem Granny černá 45 cm - Kaso
Ověřit dostupnost
Značka: QAZQA
1 325

Stojací lampa Kaso je obraz sám o sobě se svým jednoduchým a elegantním designem. Toto mosazné svítidlo je krásné ve své jednoduchosti s mramorovou základnou. Zejména v kombinaci s krásným odstínem Granny Frame, který má design starého stínidla vaší babičky, ale nyní je v módě díky otevřenému designu pouze rámu z tenkého kovového drátu natřeného černě. Díky minimalistickému designu je zdroj světla jasně viditelný, což je zcela v souladu se současnými trendy. Tato kapuce se perfektně hodí do každého interiéru, protože má něco starého, ale určitě také něco nového a moderního.
Lampa má průměr 50 cm a výšku 175 cm. Základna má průměr 30 cm. Šňůra má délku 200 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky).
Celkově vzato, krásná klasická stojací lampa!